MI ÉS MUNKATÁRSAINK

Peter-uj-foto-2020-09-22

Puskás Péter
ügyvezető

 

okleveles építészmérnök
Ybl- és Pro Architectura-díjas építész, vezető tervező
településtervező vezető tervező
építészeti és épületszerkezeti műszaki szakértő
építészeti és épületszerkezeti igazságügyi szakértő
általános és igazságügyi mediátor

 

Szakmai szervezetek:

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Építész Kamara
Magyar Építész Kamara Országos Etikai-fegyelmi Bizottságának elnöke
Magyar Építőművészek Szövetsége – Felügyelő Bizottság tagja
Magyar Művészeti Akadémia – köztestületi tag
Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága Épített Környezeti Szakbizottságának tagja
Igazságügyi Szakértő Kamara
Teljesítésigazolási Szakértői Szerv
Építőipari Tudományos Egyesület

Alapítvány:
Miskolci Múzsa Díj
A díj egyik alapítója, a díjat azok kapják, akik Miskolc Város hírnevét növelik munkásságukkal, alkotásaikkal, művészi produkcióikkal.

Kós Károly-díj
1986.

Miskolc Város  Építészeti Alkotói díj 
1998., 2006.

Pro Architectura díj
2000.

Miskolci Városszépítő Egyesület Városunkért díja
2006.

Ybl Miklós díj
2008.

Közterületmegújítási Nívódíj (MUT – ICOMOS)
2011.

Nívódíj Miskolc
2013.

Építőipari Nívódíj
2015.

Magyar Érdemrend Lovagkeresztje – polgári tagozat
2019.

Puskás Péter
cégtulajdonos

okleveles építészmérnök
építész vezető tervező
településtervező vezető tervező

M. Bacskai Andrea
műteremvezető

okleveles építészmérnök
építész tervező
településtervező vezető tervező

Építészet:
Morvai Dávid
Deres László
Kocsis Szilárd
Zielem Rita
Kiss-Kaiser Panka
Brózsely József
Durbák György
D. Sümegi Klára
Kalina János
Juhász Nagy Balázs
Eperjesi Szabolcs
Hocza Lilla
Bottka András
Rákosi Edina
Oláh Dániel
Kovács Tamás
Péter Balázs
M. Sipkó Mária

Szerkezettervezés:
Kerényi László
Bucher József
Kisnémet Zoltán
Andorkó Endre

Épületgépészet:
Csekő Zoltán
Tóth Péter
Barta Ervin
Cservenyák Gábor

Erősáramú tervezés:
Münnich Gábor

Gyengeáramú tervezés:
Széchenyi Sándor
Kisvárdai László

Tájépítészet:
Dobos Sára
Berkes Csilla
Szűcs Gábor

Közlekedés, közművek:
Márkus György
dr. Vincze János

Tűzvédelem:
Kovács Zsolt
Gabóczi Tibor

 Rehabilitáció:
Gráf Ottó
Csernyik Csaba

 
Infokommunikáció:
Csernyik Róbert

Orvostechnológia:
Finta Gábor
Makara Sándor
Pólya Endre

Környezetvédelem:
Nagy Mihály

Geodézia:
Juhász György
Szabó Mária

Talajmechanika:
Szikszai Gyula